Skip to the main content
Menu
Menu
Vind club/district
Inloggen
Welkom bij
B.C. Servaes
Home
Berichten
Uitslagen & Klassementen
Clubcompetities
Klassementen
Agenda
Clubinformatie
Algemene gegevens
Leden
Commissies
Bestuur
Functionarissen
Fotogalerij
Praat mee!
BC de Runde
Stuur bericht
//todo
Verstuur bericht aan
×
Je e-mailadres
*
Bericht
*
Bridge- en Boekenshop
Vind club/district
Inloggen
Competities
Home
Competities
Uitslagen
SLEMCOMPETITIE 2023-2024
Rang
Speler
Score
Punten
1
Fons Geijselaars
20200
28
2
Martin Pol
16270
26
(3)
Jos Plusj?
11450
17
(3)
Monique Plusj?
11450
17
(5)
Peter Deen
8910
16
(5)
Wil Smeets
8910
16
(7)
Willem Severijns
11260
13
(7)
Marcel Timmers
6360
13
9
Gerda van Gruisen
8410
12
(10)
Suzanne Szymkowiak
7490
11
(10)
Carlos Nouwkens
6770
11
(10)
Patrick Royakkers
6770
11
(10)
Truus Swinkels
5440
11
(14)
Ruud Bruinsma
6920
10
(14)
Rosemarie Houben
6920
10
(14)
Jean Derks
5380
10
(17)
Jet van Aalst
6230
9
(17)
Guusje Reintjens
6230
9
(19)
Marianne Linden
12080
8
(19)
Rein van Dijk
12080
8
(21)
Liduine Rozeboom
7320
7
(21)
Josephine Close
7090
7
(21)
Haije Kroodsma
7090
7
(21)
Anton van den Broek
6260
7
(21)
Anneke van Montfort
6260
7
(21)
Jack van de Winkel
5900
7
(21)
Lilianne van der Burgt
5900
7
(21)
Carla Houtappel
5420
7
(21)
Helma Heynen
5230
7
(21)
Bert Willems
5230
7
(31)
Frans van Groeningen
5700
6
(31)
Ilona Venema
5700
6
(33)
Ir?ne Konings
6330
5
(33)
Anny Korswagen
5890
5
(33)
Jos? Partouns
5890
5
(33)
Bruno Jans
5690
5
(33)
Jos? Gilissen
5300
5
(33)
Mia Sprenger
4770
5
(33)
Peter Huisman
3720
5
(33)
Ken Smith
3720
5
(33)
Elly Dassen
3420
5
(33)
Mies Jacobs
3420
5
(33)
Myriam Dirix
3030
5
(44)
Willy Weerts
6890
4
(44)
Bert Martens
4380
4
(44)
Peter Spaan
4380
4
(44)
Johan Bleux
3880
4
(44)
Frans T'Seyen
3880
4
(44)
Truus van Groeningen
2410
4
(44)
Loes van Biljouw
2410
4
(44)
Ariane Schut
2020
4
(44)
D?sir?e van der Heijde
1970
4
(44)
Robert Landew?
1970
4
(54)
Elly Felix
4440
3
(54)
Riet Hurkens
3910
3
(54)
Irene Maass
3910
3
(54)
Ineke van Weelden
3870
3
(54)
Jose Souren
3850
3
(54)
Annie Kanitz
3430
3
(54)
Katja Meyer
3430
3
(54)
Lisa Homan
2470
3
(54)
Harm Homan
2470
3
(54)
Leo To
2020
3
(54)
Annemiek Bruinsma
2000
3
(65)
Arno Gorissen
3840
2
(65)
Marij van Dok
2420
2
(65)
Martin Maas
1430
2
(65)
Ernest Slenter
1430
2
(65)
Jo Gilissen
920
2
(70)
Marc Beckers
3850
1
(70)
Ria Mulder
2380
1
(70)
Hans Hendrickx
2380
1
(70)
Thea Jansen
1010
1
(70)
Els Creemers
1010
1
(70)
Hans van de Schilde
1010
1
(70)
Ap Broertjes
980
1
77
Miep Kerkhoffs
1010
0
(78)
L?on Schrijnemaekers
2440
-1
(78)
Jeu Humblet
1440
-1
(78)
Els Mos
1440
-1
(78)
Ton Willems
1430
-1
(78)
Annette Willems
1430
-1
(78)
Leon Kerckhoffs
1010
-1
(78)
Pieter Stulens
0
-1
(78)
Melanie Schrijnemaekers
0
-1
(86)
Maria van Haaster
2420
-2
(86)
Nico Boosten
1440
-2
(86)
Eduard Schreurs
0
-2
(86)
Riet Kraft
0
-2
(86)
Ruud Kraft
0
-2
(91)
Christien op 't Hof
2000
-3
(91)
Marie-Louise Schoonbrood
2000
-3
Vorige bericht nog niet verzonden
Nieuw bericht
Verder gaan waar je gebleven was
Verstuur bericht aan
Wil je lid worden van deze club? Vul dan het formulier in bij het menu 'Clubinformatie'
Naam
*
Club
Je e-mailadres
*
Telefoonnummer
Algemeen bericht